Archiwum 2015

Ogłoszenie nr: 173499

Komenda Miejska Policji w Toruniu

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

referent do spraw wprowadzania do ewidencji komputerowej kart MRD-5 i wyroków sądowych (dotyczy punktów karnych ukaranych kierowców) w Wydziale Ruchu Drogowego

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Toruń

Miejsce wykonywania pracu:
Wydział Ruchu Drogowego KMP w Toruniu
ul. Dziewulskiego 1
87-100 Toruń

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • dokonywanie korekt i wprowadzanie do ewidencji komputerowej kart Mrd-5 oraz rejestracja orzeczeń i wyroków sądowych w zakresie kierowców popełniających wykroczenia i przestępstwa drogowe, a także wprowadzanie do ewidencji komputerowej decyzji o skierowaniu na badania psychologiczne; o wszczęciu postępowania administracyjnego z wydz.komunikacji, celem rzetelnego prowadzenia statystyki,
  • udzielanie informacji i wydawanie zaświadczeń o ilości punktów karnych, celem realizacji przepisów KPA,
  • wprowadzanie zawiadomień o wykonaniu środka karnego w wydziałów komunikacji,
  • prowadzenie kartoteki manualnej kart Mrd-5, celem dokumentowania przestępstw i wykroczeń drogowych,
  • sporządzania spisów archiwalnych i bieżące archiwizowanie dokumentacji, celem przekazania ich do składnicy akt.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Budynek trzykondygnacyjny. Brak specjalnego dostosowania dla osób niepełnosprawnych. Praca jednozmianowa, przy monitorze ekranowym. Pomieszczenia biurowe, naturalne i sztuczne oświetlenie, ogrzewanie co.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Narzędzia i materiały pracy - komputer. Toalety nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak windy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administarcji
  • znajomość podstawowych programów komputerowych,
  • znajomość przepisów ruchu drogowego,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Termin składania dokumentów:

04-10-2015

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Miejska Policji
Grudziądzka 17

  • Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
  • Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane.
  • Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty-kserokopie, proszę nie dołączać oryginałów.
  • Na kopercie prosimy koniecznie powołać się na numer ogłoszenia.
  • Oferty otrzymane lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).
  • Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni w BIP KMP w Toruniu w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej ogłoszenie nr 173499.
  • Zakres zagadnień na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu: ustawy o służbie cywilnej, kodeksu pracy i przepisów ruchu drogowego.
  • Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy.
  • Przewidywane wynagrodzenie na stanowisku referenta 1850 zł brutto - we wszystkich składnikach wynagrodzenia.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 56 641 20 91 lub 56 641 21 90.

Metryczka

Data wytworzenia : 24.09.2015
Data publikacji : 24.09.2015
Data modyfikacji : 09.10.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Nastrożna, Sekcja Kadr i Szkolenia i Prezydialna
Piotr Górny Wydział Administracyjno-Gospodarczy KMP w Toruniu
Osoba modyfikująca informację:
Piotr Górny