Archiwum 2015

Ogłoszenie nr: 166585

Komenda Miejska Policji w Toruniu

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:

inspektor do spraw kadrowych w Referacie Kadr i Szkolenia i Prezydialnym

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Toruń

Adres urzędu
Komenda Miejska Policji
ul. Grudziądzka 17
87-100 Toruń

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie ogółu spraw kadrowych związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku służbowego
  • przyjmowanie dokumentów od kandydatów do słuzby, weryfikacja tych dokumentów, udzielanie informacji,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z przyjęciem do służby w Policji
  • bieżące prowadzenie książki etatowej
  • prowadzenie postępowań administracyjnych
  • sporządzeanie rozkazów personalnych dal funkcjonariuszy
  • naliczanie wysługi lat do celó uposażeniowych i jubileuszowych
  • obsługa komputerowych systemów policyjnych.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: brak

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

bariery architektoniczne: budynek nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, brak możliwości poruszania się wózkiem inwalidzkim po budynku, stanowisko znajduje się na piętrze budynku. Narzędzia pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administarcji publicznej na stanowisku kadrowym

wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe
  • staż pracy dwa lata.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228).

Termin składania dokumentów:

09-02-2015

Grudziądzka 17

  • Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane.
  • Oferta powinna zawierać numer ogłoszenia oraz tylko wymagane dokumenty w kserokopii.
  • Proszę nie załączać oryginałów ponieważ dokumentów nie odsyłamy.
  • Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).
  • Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru.
  • Osoby zaproszone do kolejnego etapu przystąpią do testu kompetencyjnego obejmującego zagadnienia z zakresu ustawy o służbie cywilnej, ustawy o Policji oraz kodeksu pracy.
  • Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Przewidywana płaca na stanowisku inspektora 2100 zł brutto - we wszystkich składnikach wynagrodzenia.
  • Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 56 641 21 90.

Metryczka

Data wytworzenia : 03.02.2015
Data publikacji : 04.02.2015
Data modyfikacji : 19.08.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Nastrożna
Piotr Górny Wydział Administracyjno-Gospodarczy KMP w Toruniu
Osoba modyfikująca informację:
Piotr Górny