Archiwum 2014

Ogloszenie numer 161502

Komenda Miejska Policji w Toruniu

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik referatu do spraw kadr, szkolenia i prezydialnych w Referacie Kadr i Szkolenia i Prezydialnym

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Toruń

Adres urzędu
Komenda Miejska Policji
ul. Grudziądzka 17
87-100 Toruń

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wdrażanie polityki kadrowej Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu
  • nadzór nad obsługą kadrową policjantów i pracowników cywilnych
  • dysponowanie aktami osobowymi
  • opracowywanie założeń organizacyjnych, regulaminów, etatów
  • nadzór nad realizacją doskonalenia zawodowego oraz zadanaimai mobilizacyjno-bronnymi

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca w pomieszczeniach biurowych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • korzystanie z komputerowych baz danych, praca przy komputerze
  • budynek opatrzony w windy, brak podjazdów, toalety nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e wykształcenie: wyższe nie określono

doświadczenie zawodowe/staż pracy: 4 lata doświadczenia zawodowego obsługa kadrowa pozostałe wymagania niezbędne:

  • staż pracy ogólny - minimum 6 lat

wymagania dodatkowe:

  • 2 lata zarządzania zasobami ludzkimi
  • kurs obsługi komputera
  • poświadczenie bezpieczeństwa "poufne"
  • 10 lat satżu pracy

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228).

Inne dokumenty i oświadczenia:

Termin składania dokumentów:

16-07-2014

Referat Kadr i Szkolenia i Prezydialny
z dopiskiem “Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej” oraz koniecznie numer ogłoszenia

  • Oferty niepodpisane, niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane.
  • Kandydaci zakwalifikowani do procedury naboru zostaną poinformowani telefonicznie o kolejnych etapach selekcji.
  • Zachęcamy osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w naborze.
  • Dodatkowe informacje pod nr telefonu 56 641 21 90

Umowa na zastępstwo nieobecnego członka korpusu służby cywilnej. CV, list motywacyjny oraz oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane oraz opatrzone datą. Dokumenty należy składać w siedzibie Urzędu lub przesłać pocztą polską (liczy się data stempla pocztowego).

Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata zostaną zniszczone po zakończeniu procedury rekrutacyjnej.

Metryczka

Data wytworzenia : 09.07.2014
Data publikacji : 09.07.2014
Data modyfikacji : 21.10.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Nastrożna
Piotr Górny Referat Kadr i Szkolenia i Prezydialny KMP w Toruniu
Osoba modyfikująca informację:
Piotr Górny